Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor kell egy héten kakilni?

Hányszor kell egy héten kakilni?

Figyelt kérdés
Minden nap kéne? Mi az ami még jó? Egy ember(orvos) mondta eddig hogy ha egy héten csak egyszer megyünk nagyvécézni az még jó, de rajta kívül mindenki azt mondja hogy az az egészséges ha minden nap elmegyünk. Én keveset eszek lehet ezért csak egyszer szoktam kakilni egy héten de volt már olyan is hogy nem kellett egész héten.
2010. ápr. 20. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az egészséges, ha naponta min.1-szer elmész, de lehet 2-3-szor is...Az egy hét már nem jó jel...
2010. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

és iszol is elget? mert lehet azért sem jön ki minden nap mert be van száradva.

a doki meg hülyeségeket beszélt.

van hogy nekem se sikerűl minden nap, de heti 1x...

nincs bélcsavarodásod?

2010. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma olvastam,hogy a heti 3 alkalom a minimum.De hogy ez mitől függ pontosan,azt nem tudom.Nyilván sok rostos ételt kell enni és sokat kell inni.
2010. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A heti 1x nem túl egészséges dolog. Én is keveset eszem mégis majdnem minden nap elmegyek wc-re. Egyél több tejterméket, azok felgyorsítják az anyagcserét.
2010. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs bélcsavarodásom, teljesen jól érzem magam

Eleget iszok, nem kell erőlködnöm a wc-n

2010. ápr. 20. 21:29
 6/13 anonim ***** válasza:

én is azt hallottam,hogy napi egy a normális.én is keveset eszem-iszom, mégis reggelente megvan a program!:)

ha stesszelsz vmi miatt,lehet azért nem sikerül.

2010. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem keveset eszek. Tegnap meg azelőtt nem ettem semmit és ma 1x tésztát. Nem vagyok éhes nem azért nem eszek keveset mert fogyóznék vagy ilyesmi. Ja és vega vagyok ha ez lényeg. Tejet minden nap iszok
2010. ápr. 20. 21:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd akkor valahogy próbálok változtatni
2010. ápr. 20. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
én mindig tök sovány voltam, 50kg alatt, de mindig naponta mentem. viszont egyszer ismertem egy vékony lányt, és ő is max!!heti egyszer ját wcre. egyénfüggő.
2010. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és az előző válaszomat kipótolva, egyszer kajáltam egy nap. annyit ettem, mint egy madár. egy hamburgert(nem mcdonald'osat) egész napra be kellett osztanom, mert olyan szűk volt a gyomrom. viszont akkor is volt minden nap mit termelnem..:)
2010. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!