Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hashajtó gyógyszertől az...

A hashajtó gyógyszertől az embernek menni fog a hasa vagy simán fog tudni kakilni?

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kérdésért :$
2011. szept. 11. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Dózisfüggő!
2011. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, aztán, ahogy megszokod, már nem fogsz tudni anélkül wc-zni.
2011. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem fogok már tudni anélkül vécézni?
2011. szept. 11. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy nagy tévedés hogy ha valaki sokat használ egy hashajtót akkor nem hat.Ez csak akkor lenne igaz ha mindennap használná.Én haasználtam egy hashajtót öt évig minden baj nélkül.És az első nagyon jól írta a dózist egyénileg be kell állítani, az nem megoldás ha az adagolási tanács szerint vesszük be, ez teljesen egyéni!Ha keveset veszünk be akkor nem hat ha sokat akkor túlhajt bár tovább nem hat míg teljesen kiürülnek a belek.
2011. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak kúpokat használtam. Van amelyiktől csak ingerem lesz. De van olyan amitől még másnap is képlékenyet tojok.
2023. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!