Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! darázscsípés! Mikor...

S. O. S! darázscsípés! Mikor múlik el és mikortól kezdjen félni az ember?

Figyelt kérdés
tegnap beleszállt egy kedveske a nadrágomba és jó nagyot csípett a combomba fenék alatt a biciklin. akkor még nem volt semmi különös csak fájt nagyon de reggelre 11 cm-re dagadt és piros, ég, viszket, szúr, fáj, szóval elég kellemetlen. 19 éves vagyok eddig nem voltam allergiás. olyan is előfordult kiskoromban hogy fészekbe léptem még sem lett komoly bajom. de most beparáltam mert csak másnapra dagadt be a helye.jó praktika vagy tanácsok ?

2016. aug. 28. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem el fog múlni. Akkor veszélyes, ha a reakció az egész testedre kiterjed. pl bedagad a torkod, és nem tudsz lélegezni. De az még tegnap bekövetkezett volna.
2016. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! ecettel borogatom jelenleg.
2016. aug. 28. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Az allergiás reakció rövid időn belül fellép, neked már nincs miért félni
2016. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál calciumot. Es kend be fenistillel
2016. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ittam már vagy 3 kálcium pezsgőt, ecettel is borogattam. mintha kicsit halványabb lenne a folt :)
2016. aug. 28. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Aztán minek igyon kalciumot?

[link]

2016. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uhhhh......
2016. aug. 28. 21:31
 8/8 A kérdező kommentje:
totál tanácstalan lettem :(
2016. aug. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!