Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » NATURLAND SOLUTIO ANTISUDORICA?

NATURLAND SOLUTIO ANTISUDORICA?

Figyelt kérdés

Stressz helyzetben nagyon izzad a homlokom, és a szemöldököm, illetve a tenyerem. Van pár mentális problémám, így akár egy átlagos beszélgetés is kitudja ezt váltani nálam.

Iskolában emberek között vagyok, beszélgetnem kell, kezet fogni, és roppant ciki. Ha meg érzem, hogy izzadok elkezdek idegesség válni, erre mégjobban izzadok, megnézem, hogy ki lát, még-még jobban izzadok.

Párszor már poénkodtak rajta az osztálytársaim..

Erről a szerről hallottam, hogy nagyon sokat istenesítik.

Használható a fent említett területeken is? Homlok, szemöldök, tenyér.



#izzadásból #elrontja az egész társasági életemet
2016. aug. 29. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kipróbálhatod, viszont arcra én csak hígítva tenném, és max. heti egyszer.
2016. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvastam, hogy alapból mindenhova hígítva kell rakni, így nem is gondoltam, hogy úgy töményen rápakolom az arcomra, főleg nem azok után amit a neten olvastam, hogy nagyon erős kis cucc ez. :) Elvileg szinte marja bőrt, irritációt is okoz rendesen pár embernek.

Azonban akik benne vannak, hogy milyen roppant ciki az, amikor nem merek már beszélgetni sem senkivel, mert izzadok és idegesít, hogy közben törölgetnem kell magam, vagy látja ahogy ömlik rólam a víz és megkérdezi, hogy mi a baj.. jól vagyok-e..

vagy szorongok amikor kezet kell fogni..

Akkor inkább egy kis irritáció :D

Ez az izzadás dolog nagyon sok fóbiát, szorongást váltott ki belőlem már. Holnap meg is veszem és remélem ebben a tanévben már sok minden megváltozik! :)

2016. aug. 30. 06:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van Exodor a patikában, azt is érdemes kipróbálni, mert a Solutio A.-val ellentétben az alkoholmentes, ezért talán arcra kíméletesebb. A hatása szerintem ugyanaz. :)
2016. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, utána olvasok annak is! :)
2016. aug. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!