Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy második személyiségem,...

Van egy második személyiségem, aki egyben a legjobb barátom is. Ez normális?

Figyelt kérdés

,,Egy igazi nyomi voltam a gimi kezdetén, így elég sokszor meg is vertek, de nem volt senki se, aki valódi segítséget adott volna. Egyszer nem bírtam tovább, már majdnem megőrültem, amikor egy hangot kezdtem hallani. Belenéztem a tükörbe, és tükörképem nem az én mozgásomat követte. Megszólalt és perceken keresztül beszélgettünk. Azt mondta, hogy segít rajtam, ha hagyom. Azt mondta, hogy megért engem. Erősen cinikus volt a hangvétele, nem is tudtam, hogy vannak bennem ilyen érzelmek. Mintha magával a Jokerrel beszéltem volna. Ezekután mindig velem volt, és szinte mindenhez volt valami hozzáfüznivalója, rengetegszer beszélgettünk, és ő mindig megértett. Az unszolására mindig magammal hordtam egy zsebkést. Egyik nap megint megakartak verni, de amikor a földön voltam azt mondta, hogy hagyjam, hogy segítsen. Nagyon szorongatva éreztem magam, így engedtem neki. Hirtelen nem éreztem a testemet és kivülröl kezdtem el látni magam. A testem felált, és eddig még soha nem látott gyilkos mosoly volt az arcán. Leakarták volna ütni, de eddig még soha nem látott erővel zuszta őket szét. A késsel nem ölt meg senkit csak megsebesitette. Vállon, combon, karon szurta, és közben erősen boldognak tünt. Amikor visszakaptam az irányitást, eleinte féltem, de aztán örültem, ahogy láttam, hogy most a többiek félnek tőlem."


Na ha eddig elolvastad büszke vagyok rád. A monológ a könyvemböl van, amit én írtam. Mi a véleményetek a főhősről?



2016. aug. 31. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Először azt hittem tényleg begajdultál.. De ha ez egy könyv eddig nagyon Jóóó. Tervezés kiadni?
2016. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén? A nyelvezet gagyi, semmitmondó, tele van helyesírási hibákkal és szóismétléssel. Tucat sztori, amiből nem látom, hogyan lehetne izgalmas történetet kihozni. A főhős személyiségéről nem tudunk meg semmit, nincsenek leírások, csak a csupasz jelenet maga. Nem akarlak letörni, de unalmamban jobbakat firkantok. Próbálj alaposabban fogalmazni, magad előtt látni minden mozdulatot és így bemutatni az olvasónak!
2016. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem túl jól írsz. Sokkal jobb lenne, ha ezt az egészet kicsit filmszerűen, akár pár oldalban írnád le, nem ilyen naplóbejegyzés-formán vagy anekdotaként, hogy "na képzeljétek, ez és ez és ez volt".
2016. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont azért jó mert nem egy író akinek mindent tökéletesen kell megírnia. Szívesen olvasnám tovább is. Komolyan azt hittem rólad van szó és még azt gondoltam hogy rádírok mert ez nagyon érdekel :D
2016. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok volt a Mr.Robot :D

Én is szeretem, de na :D

2016. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az jó, ha jóban vagytok. A disszociatív személyiség, multiplex személyiségzavar ritka.
2016. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A védelmező egy gyakori szerep a disszociatív személyiségzavarban.
2016. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az igazat megvalva ez nem egy részlet, hanem inkább a főhős monológja, amelyet itt helyben improvizáltam le. Szerintem óriási löketet túd adni egy ilyen cinikus karakter, akinek mindenhez van egy humoros szövege. Még amit még hazudtam, hogy nem gimiben, játszódik, hanem egy alternativ világvégé útán, ahol az események hatására kicsit ha így mondhatjuk megőrül, de valójábán épp elmével rendelkezik, csak éppen az kettészakadt.
2016. szept. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!