Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy néha úgy...

Az normális, hogy néha úgy érzem, hogy legjobb lenne kisétálni a csukott ablakon?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni, csak pár komolyabb törést, hogy egy hónapig lazíthassak. Nem hiszem, hogy lusta vagyok, csak elegem van, túl vagyok terhelve. Minden nap 7 óra+ 6 edzés egy héten. Művészeti suliba járok, úgyhogy még a hangszer is van. Nekem ez így rengeteg! Családi okokból sokkal többet várnak tőlem mint amire képes vagyok. Be akarom fejezni. Soha nem csinálok semmit jól, csak a gond van velem. Ez normális ebben a korban? Volt már, hogy véresre karmoltam az egész kezemet és a combjaimat. Nem tudom miért, szükségem volt rá. Néha kb. fáj ha nem csinálhatok minden nap ilyet. 13/L

2016. ápr. 1. 22:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne térizsonyom már megtettem volna
2016. ápr. 1. 22:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Pihenésre van szükséged, de napi pár óra is csodákra képes.

Ebben a korban sokan így vannak, mikor megnő a feladatok mennyisége.

Hozzá kell szokni egyetemen nehezebb lesz.Az önkínzást sürgősen fejezd be inkább azt az időt fordítsd pihenésre

2016. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Azt esetleg érdemes lenne megpróbálni, hogy (az első mondat kivételével) ezt így egy-az-egyben szépen elmondanád a szüleidnek. Ha az én gyerekem ilyennel jönne, biztosan állnék elébe, hogy megbeszéljem vele, mi miért nem tetszik neki, esetleg mit szeretne helyette.

Mondjuk ezt a karmolós részt se kéne elmondani, mert ha nem tudják, akkor szerintem normálisabban fognak hozzáállni a dologhoz.

De mondjuk a hangszerjátékot szerintem ne hagyd abba, én egyszer megtettem és nagyon megbántam.

2016. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabadna így érezned!!!Egy ilyen vagy ehhez hasonló gondolat nem normális.A tanulást ugyan nem lehet elhanyagolni, mert az muszáj! Viszont azon A 6 edzésen változtatni kéne. Kihagyhatnád!

És nem ártana a szülőknek az érzéseidről beszélni!!!

2016. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szülők erőltetik. Szólni nem akarok róla. Mindenkinek megy, nekem miért ne menne? Az nem hatná meg őket különösebben, hogy semmi életkedvem időnként. Csak lecseszést kapnék
2016. ápr. 1. 23:03
 6/8 anonim válasza:
Azért inkább ne törd össze magad. Azzal egy èletre is elintèzheted magad. Meg szerintem se karmolázd magad. Inkább valami mást kéne csinálnod helyette. Ha van kedved dumálni, nekem írhatsz. Akár itt, vagy a facebook-on. Igaz melózok, de amint tudok, válaszolok.
2016. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Csukott ablakon keresztül hogy kell kisétálni?

Nekem még csukott ajtón keresztül sem megy.

2016. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitöröm az ablakot
2016. ápr. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!