Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni szerintetek?...

Fogok még nőni szerintetek? Remélem igen :/ . Szeritnetek?

Figyelt kérdés
Most 13 éves vagyok kábé 152 cm körül.Szüleim: 160 másik 185. (((11 évesen jött , meg eut csak azért írom mert tudom hogy ez is befolyásolja a növekedést)). előre is thx all. ;)
2010. ápr. 21. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:

bocs a szóismétlésért de ma nincs rendben valami nálam xD.

Igen és még lenne egy kérdésem : annak érdekében hogy nőljek , lehet e valamit tenni?.

2010. ápr. 21. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan fogsz még nőni, általában 14-15 éves korban szoktak hirtelen megnyúlni a tinik, és még utána is növögethetnek 20-21 éves korukig. Gyorsítani ezt nem tudod, kitartás! :)
2010. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ááá köszönöm szépen ezzel kicsit megnyugtattál ;) .
2010. ápr. 21. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy fogsz nőni azonban tudnod kell, hogy vannak olyan gyógyszerek (allergia, fogamzásgátló ...stb. amik a növekedésre kedvezőtlenek.Hát kerüld el őket. Nagyon lényeges, hogy a vitamin és ásványi anyag készletet rendben legyen_tehát szedj természetes étrend kiegészítőt.A calcium, magnézium, cink, vas,réz stb.
2010. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben , és amúgy köszi ;) .
2010. ápr. 23. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy fiu vagy-e vagy lany. Mindegy nöni meg fogsz, ha fiu vagy többet ha lany kevesebbet. Fiuknal kb14-15 eves korban jön egy növesi periodus es olyan 18 eves kor körül. Lanyoknal is, de nekik az elsö lehet latvanyosabb a masodik elhanyagolhato. Ha fiu vagy kb meg egy 20 cm-t varhatsz szerintem, ha lany akkor 10-et de ez becsles, az a biztos hogy meg fogsz nöni. Amugy nem feltetlenül a szülök a fontosak, ha a nagyszüleid 160 magasak mindket oldalrol akkor nembiztos, hogy 180 magas leszel, de ha magasak, akkor akar 200 meter is lehetsz. Es tenni semmit nem tudsz, javaslom a sok mozgast.
2010. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziia. Köszönöm szépen a választ ;). Egyébként lány vagyok. És a kellő mozgás az tuti meg van mivel imádok sportolni :).
2010. ápr. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!