Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is ha nagyon fáj a...

Nektek is ha nagyon fáj a hasatok akkor nagyon megindul a nyál termelődés?

Figyelt kérdés
Nem valami jól fogalmaztam meg a kérdést...csak érdekel hogy másnál is így van e.Sokszor szokott erősen görcsölni a hasam/alhasam és akkor olyan sok nyál termelődik...

2016. szept. 3. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy nagyon fájt a hasam, de soha nem kezdtem el több nyálat termelni.
2016. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem másoknál is így van.:D Hát nekem is csak akkor mikor tényleg annyira fáj hogy azt hiszem meghalok, pl az előbb (de elmúlik pár perc múlva) még megmozdulni sem bírok annyira fáj..és nagyon sok nyál termelődik.
2016. szept. 3. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régen hányás előtt tapasztaltam csak a rengeteg nyáltermelődést,egyéb hasi gondnál nem.
2016. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Igen olyan mint hányás előtt csak sokkal dúrvább...hát amúgy gondolom nem nagy ügy nem oszt nem szoroz semmit hogy nálam így van.:)
2016. szept. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!