Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam! Mit tegyek?

Hullik a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a nyáron elkezdett hullani a hajam. Soha nem volt festve és nem is tervezem. Nem szoktam hajvasalót használni sem olyan szereket mint pl.hajlakk,hajformázóhab stb. Nem tudom hogy ez most valami betegség vagy ez természetes ilyen korban. Akinek volt ehez hasonlo az segitsen.

2016. szept. 3. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászhoz. Laborvizsgálatot írhat ki (gyulladási faktort is néznek, hormonális elváltozásokat is, vit.-ásv. anyag hiányt vagy többletet stb.), ill. javasolhat sampont, hajszeszt, pakolást, tablettát/folyadékot, étrend megváltoztatását stb.
2016. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet vitaminhiány, gyulladás a szervezetben, pajzsmirigy probléma, stb. Gócvizsgálatot kell végeztetni, menj orvoshoz.
2016. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!