Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakamon már vagy két hete...

A nyakamon már vagy két hete van egy csomó jobb oldalt a kulcs csont környékén, nem fáj és nem mozgathatható, kemény de nem kőkemény, mi lehet ez? Daganat?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek valakinek fordult már ez elő ?A következő kèt hètben nem tudok orvoshoz menni

#daganat #csomó #duzzanat #nyirok fájdalommentes
2016. szept. 4. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
meg duzzadt nyirokcsomó? nem hinném hogy daganat...
2016. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èn is arra gondoltam először ,de a neten olvasgattam ès mindenhol a daganatról írnak , ezèrt aggódom hogy mi lehet az:\
2016. szept. 4. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

nem csípett meg valami esetleg (szunyog kulancs stb)?(nekem emiatt gyúlladt be a nyirokcsomóm)

vagy nem vagy alergiás valamire?

2016. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nagyon gyorsan menj el orvoshoz !!! Lehet nem komoly....de sajnos előfordulhat ,hogy nagy a baj !!! Inkább legyen egy felesleges utad az orvoshoz és megnyugszol ,mintsem ne adj isten későn kerüljön felismerésre ,ha baj van ..... Ez nem vicc ...ez olyan tünet ,amire felelőtlenség legyinteni !!! Minden jót neked !

2016. szept. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!