Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alsó állkapcsomnál belül...

Alsó állkapcsomnál belül közvetlenül a csont mellett van egy kemény csomó. Olyan nagy hogy ki nyomja egy kicsit a bőrt ha felfele nézek, és ha megnyomom akkor egy kicsit fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
csomó, állkapocs

2012. márc. 14. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyálmirigy megnagyobbodás. Próbáldd ki, hogy pár napig megiszol 1-2 citrom levét naponta, sokat rágózol, jöhetnek a fűszeres kaják, mentolos és savanyú cukrok, minden. Ha ezt csinálod egy hétig, és semmi változás, menj orvoshoz. Bár elmenni mindenképp érdemes, mert magától nem dagad be.

(Mondom ezt én, akinek lassan 4 hónapja így van, de fél elmenni dokihoz)

Nekem azt mondták, hogy nem tudni mitől van, ha januárig nem javul, akkor kiveszik. De nagyon félek.


Nem szokott néha eltűnni neked?

Én vagyok úgy vele, hogy vmikor alig érzem, vmikor nincs is ott, aztán megint előjön.. Bár nekem azért annyira nem durva mint neked.. már nem fáj, és nem dudorodik ki.

Jobbulást :)

2012. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.


Nekem még soha nem volt ilyenem. Ha nem múlik el egy záros határidőn belül (1-2 hét) akkor elmegyek orvoshoz. Szval nyálmirigy a gond.

2012. márc. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!