Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Orvosszakértői véleményt szerenték kikérni van olyan, hogy ingyenes? Vagy mindenféleképpen pénzbe kerül?

2016. szept. 6. 10:23  Privát üzenet  

A válaszok
Igazságügyi orvosszakértői véleménynél mondjuk műhibapernél, munkahelyi balesettel kapcsolatos pereknél van olyan, hogy a feljelentést követően a nyomozási szakaszban kirendelnek független szakértőt, ilyenkor nem kerül pénzbe, HA a pert megnyeritek és a vesztes félnek kell a perköltségeket állnia. Ugyanakkor magánszakértői véleményt fix, hogy nem adnak ingyen, ez is ugyanolyan munka, mint bármi más, nem szeretetszolgálat.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 6. 11:00 Privát üzenet
Még egy orvosi látlelet is pénzbe kerül. Dehogy van ingyen..

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. szept. 6. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véleményt szertnék kérni azoktól akiknek a gyermekei a nutrilite naponta, gyerekvitamint szedik. Hogy kell szedni milyen idő közönként kell szünetet tartani?
CoD termékek ( CoD kapszula + CoD teakeverék ) különböző daganatos és más betegségekre. Szeretnek velemenyt infot, ha valaki halott rola?
Sűrűn beteg vagyok, hiába eszek vitaminokat! Olvastam hogy fontos néha a béltisztítás, viszont nem tudom mit kellene venni? Valaki csinált már ilyet? Persze nem a drasztikus...
Véleményt kérek melyik a legjobb műfogsor ragasztó?
Hogyan tudom itt a véleményt megnézni? Ott van, hogy 1 válasz, de nem történik semmi ha rákattintok.
Valaki használ Oriflames multivitamint? Ha igen milyet és irjatok velemenyt, hány éves kortól szedhető?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!