Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véleményt szertnék kérni...

Angi angéla kérdése:

Véleményt szertnék kérni azoktól akiknek a gyermekei a nutrilite naponta, gyerekvitamint szedik. Hogy kell szedni milyen idő közönként kell szünetet tartani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 17:05
 1/2 Floriana válasza:
.
2017. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Floriana válasza:
Van a Naponta vitamin, az a felnőtt vitamin és van a gyerekeknek való a nutrilite rágható multivitamin. Saját gyermekemnek már 1 éves kortól adtam teában feloldva (3 éves kortól ajánlott). Lányom 3 elmúlt volt rá példa higy 5-öt is megevett plusz c-vitamint mikor beteg volt, 2 nap alatt átment rajta a betegség! Nem lehet túladagolni! :) Fiamnak az omega 3 kapszulát pedig már csecsemőkorától kezdve adtam, mert nagyon jót teszbaz egész szervezetnek! Kiböktem és belemasszíroztam a nyakánál a bőrébe. Biztos vagyok benne, higy nagyon pozitív a hatása a fejlődésükre! Jó egészséget!
2017. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!