Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha vége a (10...

Mit csináljak ha vége a (10 alkalomra felírt) fizikoterápiának?

Figyelt kérdés

Enyhe gerincferdülésem és lúdtalpam. Lassan 1 éve fájt és most derűlt ki. 4 aljalmon voltam eddig. Nagyon sokat fáj nég most is. Mi legyen? Tesizni meg sportolni is nehezen tudok igy tőle. Valamilyen felnentést nem tudok szeretni? Ha igen, hogy? Vagy mit csináljak?

14/L



2016. szept. 6. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lúdtalpra remek betétek vannak.
2016. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokott lenni az iskolákban gyógytestnevelés (esetleg úszás), ami kiváltja a sima testnevelést. De ha ez helyben nem megoldott, akkor el kell járnod máshová :/. Kérdezd meg az iskolatitkárt hogy hol lehet intézni.
2016. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legrosszabb megoldás ha abba hagyod a mozgást.

A gerincbetegség fő gyógymódja a hátizomzat erősítése!!!

Járj gyógytornára.azért fáj a hátad, mert gyenge az izomzatod.

2016. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Valami gyógytesiről hallottam amire rendes tesi helyett (heti 5 óra) jár az osztálytársam heti 1-szer. Akkor nekem is elkéne ezt intéznem ha nem szeretnék majd leszakado derékkal kézen áolni? Vagy hogy? :D
2016. szept. 6. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz aki felírta a fizikoterápiát, ő tud adni beutalót gyógytornára.
2016. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csináld ezt az edzést, ezzel megtudsz gyógyulni, más nem tud helyetted erősödni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2016. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!