Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az a mennyiségű fagyáll...

Mennyi az a mennyiségű fagyálló aminek a megivása utan az illető biztos meghal? Mennyi igaz abból hogy napokig szenved az illető?

Figyelt kérdés
Csupán érdeklődés, nem akarok öngyilkos lenni :D

2016. szept. 7. 17:44
 1/4 Molyember ***** válasza:
"A mérgezés első tünetei (30 perc-12 óra között) a központi idegrendszer működészavara, depressziója, ami szédülés, fejfájás, izomrángás formájában jelentkeznek. A második fázisra (12-36 óra) felgyorsult légzés és szívdobogás jellemző. A harmadik fázisban (24-72 óra) vesetájéki fájdalom, véres vizelet, eleinte sok, aztán kevés vizelet jelzi a vese károsodását, ami kómához és halálhoz vezet." Nem sok kell belőle, szemét anyag.
2016. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, olvastam egy cikket egy férfiről, aki így lett öngyilkos. Akkor sokat szenvedett mire meghalt ezek szerint.
2016. szept. 7. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Hát én nem tudom, hogy mennyire szenved utána az ember. Én kb. 4 decit ittam belőle + Xanax és Cataflam. Szinte semmire sem emlékszem, de még mindig élek.
2016. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Molyember ***** válasza:
57%
Négy decit? Megittál közel fél liter fagyállót? Egyrészt az sokszorosa a halálos adagnak, másrészt szándékosan keserű anyagot raknak bele, hogy ne lehessen meginni. Vagy nem ittál annyit, vagy nagyon híg volt, vagy nem is fagyállót ittál. Négy deci sok embert meg tud ölni, nem egyet.
2016. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!