Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Élénk rémálmok miatt óránként...

Élénk rémálmok miatt óránként többször is felriadok, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon életszerű álmok, rendszeresen olyasmi, hogy elaludtam a saját hálószobámban, de valaki épp jön be az ablakon, vagy kimennék a vécére, de egyik villany sem kapcsolódik fel... és akkor üvölteni kezdek, de a valóságban, tehát erre ébredek fel, hogy épp torkomszakadtából ordítok. Néha a család jön be felébreszteni, olyan hangosan. Aztán visszaalszom és újra ugyanez történik, aztán megint... Már lassan félek elaludni.


Napközben semmi gondom, egészséges vagyok, nyugodt, stresszmentes az életem, minden rendben van velem és körülöttem. Volt már valaki ugyanígy, mitől múlik el? Már évek óta így megy, heti 1-2 éjszakán.


2016. szept. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak tudatos almodas kurzusok neten, youtobon (angolul lucid deraming), azokban sok hasznos info van.
2016. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél este.
2016. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Este próbálj valami nyugtatót vagy altatót
2016. szept. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aztán ha rémálmodok tovább, de nem ébredek fel a "gyógy"szer miatt..? Plusz az ember mája és veséje dolgozik így is eleget, feleslegesen ne rongáljuk. Azért köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 8. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a nyugtató nyugtat ógy gondolom a rémálom is enyhébb, de amúgy az okát nehéz lenne kideríteni. Lehet valami betegség,inger,pszichológiai ok. Írj ha javul Valamitől privátban is.
2016. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit?
2016. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!