Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvás közben már többször...

Alvás közben már többször volt olyan, hogy mintha ott lenne valaki velem és figyelne de én nem tudok megmozdulni, a szemem se birom kinyitni és nagyon félek. Aztán egyszer csak felriadok. Ez mi?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon félelmetes,utána elaludni sem birok. Szokott mással is ez előfordulni?
2010. aug. 4. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
alvásparalízis?
2010. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na az mi? :D
2010. aug. 4. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked bizony alvási paralízised volt.

Itt olvashatsz róla:

[link]

2010. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy ott biza tényleg van valaki.

Két lehetőség van: akarsz vele foglalkozni, vagy sem.


írom előbb az egyszerűbbet:

ha nem akarsz vele foglalkozni, a következőket tedd:

-vedd tudomásul, hogy ott van valaki, és néz

-tudva tudjad, hogy azért félsz, mert egy érzékszervekkel nem észlelhető, más energiaállapotú lénnyel van dolgod, aki viszont azon kívül, hogy félelmet okoz, nem tud ártani

-azt is tudd, hogy nem természetes, hogy ő ott van, még akkor sem, ha ő ezt jogosnak gondolja (talán a helyhez ragaszkodik, talán valami más vonzza oda, mindegy, ő dolga)

-tudd, hogy rajtad és rajta kívül még vannak ott mások is, akik a jó oldalhoz tartoznak, és sokkal nagyobb és pozitívabb hatáskörrel rendelkeznek, mint amit te el tudsz képzelni

-gondolatban kérd az ő segítségüket, kérd, hogy vonjanak be téged szeretettel és fénnyel, és a lelket, aki figyel téged, kísérjék a neki megfelelő helyre, s egyben vigyék vele együtt a félelmeidet is

-lásd és érezd, ahogy ezek a jó lények megérkeznek, gyengéden közétek állnak, és a szellemalakkal együtt eltávoznak a Fénybe

-ha valamiért úgy érzed, az eseménynek köze van hozzád, azaz a jelenség nem véletlenül akar kapcsolatot teremteni veled, hanem valamilyen információt hordoz a számodra, akkor kérd meg a jókat, hogy ezt az információt gyengéd formában, álomban, vagy intuitív módon juttassák el hozzád, magyarul adják át az üzenetet, amit az illető hozott neked.


és most a nehezebb rész

ha szeretnél vele kapcsolatba lépni, és megtudni, mit akarhat

-ha megint érzed a jelenlétet, csendesítsd le a félelmedet, akár a jó energiák megidézésének segítségével, készíts gondolatban védelmet, pajzsot, fényburkot magad köré, amin keresztül biztonságban érintkezhetsz a lénnyel

-kérd őrangyalodat, legyen jelen a találkozásnál, védjen meg minden nemkívánatos hatástól, csökkentse a félelmet

-a félelmet léggömbök formájában is felengedheted

-ha sikerül elérned a semleges lelkiállapotot, ahol objektív megfigyelőként tudsz jelen lenni, kezdj el "vizsgálódni", mintha valami különös állatot, vagy növényt fedeznél fel, amit előtte sosem láttál, vagy egy olyan emberrel találkoznál, aki furcsa, más nyelvű, más kultúrájú helyről érkezett, de nem akar ártani, csak valahogyan kommunikálni

-tudnod kell, hogy az elhalt lelkek gyakran azért keltenek félelemérzetet, mert a saját magukkal hurcolt fájdalom érződik rajtuk, erre hangolódik rá az ember, és ez olyan kétségbeejtő, félelmetes tud lenni, hogy csak na!

gondold el, a halott, aki kényszeresen kötődik valamilyen negatív energiához, saját bűnéhez, félelméhez stb és nem tud "hazamenni", milyen lelkiállapotban lehet (hozzáteszem, hogy ezek sem "teljesértékű" emberi lelkek, hanem csak azok "fantomruhája" amely egy adott életben a személyiségét, szokásait, azonosulásait hordozza, tehát csak egy érzelmekkel telített információhalmaz, ha úgy tetszik, egy emlék)

-szóval ha már nem félsz (annyira) (mert azért ez elég sokkoló), tehát ha inkább sajnálod, mint félsz tőle, talán segíthetsz neki, és intuitív módon "meghallgathatod" baját-bánatát. ne vegyél magadra semmit, ami eszedbe jut, nem a te dolgod, az övé, te csak egy kapocs vagy neki a megoldás felé. angyalaid jelenlétében aztán nyitott szívvel figyelve megtudhatod jelenlétének okát, képekben, sejtésekben küldhet neked információkat (ha akar), megtudhatod, miért néz, és gondolatban elmondhatod neki, mennyire együttérzel vele, majd megintcsak add át őt az égi kísérőknek, kísérjék őt oda, ahol átalakulhat, megnyugodhat és újat kezdhet.


ha sikerül a félelmedet szeretetté transzformálni, ez az élmény nagy hatással lehet az életedre

sok sikert!

2010. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt 14:29!

Amiket írsz, működhetnek. Másrészt viszont, ha feltételezzük hogy a kérdező nem ért a spirituális dolgokhoz (nem biztos hogy így van), akkor ez mélyvíz. Ne érts félre, én is szoktam ily módon érzékelni, és a technikákat amiket írtál ismerem, de itt szerintem a jó öreg alvási paralízis van.

2010. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem:-)


Kerüljük a címkézést, kolléga:-)

2010. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg alvásparalízis, nekem is volt már.
2010. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mii? Én nem akarok senkivel kapcsolatba lépni és nem akarom többet átélni. Ja és akikkel "álmodom" általában ismerősök. Bár van mikor nem látom,merthogy sötét van. De pl. a múltkor a szomszédom állt fölöttem és nevetett csak én pedig fel akartam ébredni de nem bírtam...így elmondva egyáltalán nem félelmetes,de amúgy nagyon az volt. Na mindegy,akkor utána olvasok.
2010. aug. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!