Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sportorvosnál lányoknal ez...

Sportorvosnál lányoknal ez normalis?

Figyelt kérdés
lanyok nektek is volt olyan hogy EKG hez levetkozettek felmeztelenre es bevittek a szobaba de az orvos is ott volt es ugy egyszal csocsben vizsgalt meg csak aztan jott az ekg...nagyon kellemetlen ez normalis vagy ez hogy volt nalatok?

2016. szept. 10. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az EKG-hoz le kell vetkőzni felülről...
2016. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es a sziv es legzesvizsgalathoz is kotelezo??
2016. szept. 10. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Igaz nem sportorvosnál de munkához alkalmasságin ekg-hoz felső le, melltartóban voltam úgy csinálta meg a vizsgálatot, majd utána vizsgált meg, meghallgatta a hátam, mellkhasom plusz szemvizsgálathoz olvasás, utána vettem vissza a felsőm, nekem ez így normális volt. Orvosnál vagy, azért van, higy megvizsgáljon....
2016. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen de melltartot minek levenni ha nem ekg rol van szo az muszaj es nalatok is igy volt?
2016. szept. 10. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ekg-t 2x csináltak eddig, egyikhez sem kellett levennem a melltartót
2016. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szpürgősségin dolgozok. Mi mindig levetetjük a melltartót EKG-hoz, nem a látványért mert lehet egy 20 éves lány szép de a 60 éves is le kell vetkőzzön. Amúgy AZ EÜ-sek nagyrésze megtanultunk elvonatkoztatni a látványtól és olyankor csak a szakmára gondolni (saját tapasztalat fiatalon).

1. Ha merevítés van a melltartóban, ami befolyásolja a regisztált hullámokat

2. 2 elektródát a 4., 3 elektródát pedig az 5. Bordaközbe ( pont a lelked alatt) kell tenni, ami kivitelezhetetlen egy tökéletes vizsgálathoz melltartóban.

3. Ha az orvos meghallgat, a súrlódó ruha plusz zajt kelt, továbbá az 5. Bordaközbe is hallgatózási pont van, ami melltartóban zavaró.


Remélem megnyugtattalak és ezután megértetek minket is :)

(Amúgy legtöbben igyekszünk kényelmes és nem stresszes körülményeket teremteni, mert megértjük hogy nem kellemes úgy ülni mások előtt)


20/F

2016. szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sportorvosnál bugyira szoktam vetkőzni mert nem szeretem ha félmeztelen lóg rajtam a ruha nyáron.

Nemrég voltam egy egybe nyári ruha volt rajtam amit levettem inkább.

Télen nadrágra kell vetkőzni ekg-hoz.

2016. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!