Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet kemény a jobb...

Mitől lehet kemény a jobb oldalam?

Figyelt kérdés
Össze hasonlítva a bal oldalammal, amit be tudok nyomni, viszont a jobb oldalon mintha az izom fal szerűen be lenne keményedve. Nincs hasmenésem, se székrekedésem, a székletem is normális, lázam sincs, csak tegnap este meg ma napközben éreztem azt, hogy ahogy levegőt veszek, szúr a jobb oldalam, de ott vese környéken, a vizeletem is normális, csak erősen sárga. Izomrándulás lehet?

2016. szept. 12. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg szervi betegség, kóros elváltozás tünete lehet a kemény hasfal. Ha nincs egyéb panaszod is érdemes megnézetni orvossal, aki majd befektet egy ultrahangra és már kész is. Gyorsan megvan és megnyugodhatsz, hogy semmi baj nincsen. Igyál sok vizet addig is. Sok sikert.
2016. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz szerintem, ha nem múlik el péntekig, hogy bemegyek a dokihoz, mert egyébként a hasam is érdekes tünetek produkál, mintha "égne". Eddig azért nem mentem be, mert ugye suli, és nem akarok kihagyni napokat ilyen miatt.
2016. szept. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!