Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros bőröm van, pattanások...

Zsíros bőröm van, pattanások ritkán jelennek meg rajta, de mitesszerek annál inkább (főleg az orromon). F/25 vagyok, és teljesen homály az arcápolás számomra. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudnátok tanácsokat adni egy esti rutin kialakításához? Házi praktikákban nem hiszek, szóval inkább készítményeket próbálnék ki. Sorrendet, mit hogyan mikor, stb is írjatok légyszíves. Elég sokat kutakodtam neten, de semmilyen normális leírást nem találtam olyan analfabétáknak, mint én.


köszi



2016. szept. 13. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha elmennel kozmetikushoz egy arctisztitasra es megkerned, hogy ajanljon termekeket a borodre es magyarazza el, hogy mit, mikor, hogyan.
2016. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!