Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexia utan volt aki nem...

Anorexia utan volt aki nem lett elhizott? 15/l

Figyelt kérdés
Jelenleg anorexiabol gyogyulok. 168 cm-hez 44 kg vagyok. Viszont nem szeretnek hajas lenni. Mindenki azt mondja, hogy hiznom kene, de nagyon felek, hogy tul hajas leszek. Valaki tudna nekem tapasztalatbol meselni az anorexiarol, hogy hogyan tette rendbe a testet a betegseg utan? Van aki csinos lett, megfelelö izomzat es zsir(aranny)al?

2016. szept. 14. 16:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazabol azert kerdem, mert tudom, hogy az anorexiasok többsege eleve vekony testalkatu es ennek ellenere alakul ki bennuk a hizastol valo felelem. DE en nem ezek köze tartozom. :( 64 kg-ra hiztam meg rossz etrend es lelki problemak miatt, es 44-re fogytam.
2016. szept. 14. 16:06
 2/9 A kérdező kommentje:
Az orvos meg fogja mondani, hogy mikor van a testzsirszazalekom normalis tartomanyban?
2016. szept. 14. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Egyre biztosabb vagyok abban, hogy az anorexia súlyos agyhúgykővel is együtt jár.

Nem igaz, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy mi a normális súly az esetedben!

2016. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#Az anorexia nem agyhúkő, de igen, te még mindig anorexiás lehetsz. Hallgass az orvosodra!
2016. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, számos anorexiából meggyógyult lányt ismerek, aki gyönyörű, csinos lány lett, nem lett kövér. Ne félj! Addig muszáj felvinned a súlyod, hogy legyen menzeszed. EZ NAGYON FONTOS! És azon a súlyon sokkal, de sokkal szebb leszel, mint amilyen most a 44-en vagy.
2016. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De amikor legutoljara menstrualtam 58 kg körul lehettem. En nem akarok annyit hizni!! :( :`(
2016. szept. 15. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hm. Ha nem menszizel, akkor mehet a durrbele:P
2016. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ugyanez volt velem,167cm 65 voltam lefogytam 42.9re,anorexia...15 eves vagyok.

Aztan meggyogyultam es sokat hiztam most megint fogyni szeretnek kicsit mert mar sok..

2017. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj,én nem tudom te meddig akarsz hízni,de szerintem minimum 54-55kg-nak kéne lenned! Szerintem nem kell amiatt aggódnod,hogy elhízol,mivel ha jársz sportolni és nem tömöd magad akkor kialakul egy súly amit nagyon sokáig tartani fogsz.Ja és ha nem menstruálsz akkor kérdezd meg az orvosod,hogy nem ajánlaná a noretiszteron szedését ami visszaállítaná jó esetben a menstruálásodat.(12/L
2017. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!