Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szó a sebésze...

Miért olyan nagy szó a sebészeknél, ha nem elhízott a páciens?

Figyelt kérdés

Egy éve köldöksérv és szétnyílt hasizom miatt műtöttek. A saját sebészem mellett még néhány ügyeletes sebészt is elkaptam véleményt kérni, hogy ők melyik eljárást javasolják.

Felhúzott pólóval tapogatták a hasamat, majd sorban mondogatták, hogy de szerencsés a sebészem, hogy alig van zsír a hasamon, élmény így műteni. (Nem vagyok szálkás alkat, a hasamon talán 1 centis zsírréteg lehet, nem kockás...)


Ezen meglepődtem, mert úgyis vágnak, akkor nem mindegy, hogy mekkora zsírréteget kell átvágni a szikével?


2016. szept. 10. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindegy. Es a gyors es szovodmenymentes gyogyulas eselye sokkal jobb nalad, mint egy valoban tulsulyos egyennel.
2016. szept. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég strapás fél óráig nyiszálni a vastag zsírréteget, mire végre eléri a hasfalat, és ténylegesen elkezdheti a munkát.
2016. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, baromira nem mindegy. Szülész-nőgyógyász rezidens vagyok, múltkor operáltunk egy 150 kilós hölgyet. Hát mit ne mondjak, beleizzadt a doki rendesen, pedig jó erőben lévő férfiemberről van szó. Alig lehet hozzáférni, nem lehet normálisan feltárni, mélyen kell operálni, a zsírszövet vérzik is rendesen, arról nem is beszélve, hogy szarabbul is gyógyul, pláne ha még cukorbeteg is mellette az illető. És persze ha nem gyógyul olyan jól, akkor ki lesz a hülye, Hát biztos nem a beteg, amiért 150 kilóra hízott ugye..
2016. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg azért is nagy szó, mert MO-on 5-ből 4 dagadt. És ennek legalább fele még büszke is rá.
2016. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-es igen mert ha egy nő nem dagadt az undorító :D Amúgy be kellene vezetni hogy a kövérek több TB-t fizessenek!
2016. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És persze akik betegség miatt olyanok is fizessék, míg a vékonyak csak röhögnek rajtuk!:)
2016. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!