Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemem alatt, az orrom...

A szemem alatt, az orrom mellett feltelt a bőröm vízzel és bekeményedett. Mitől van ez? Nm bírtam ki, hogy ne nyomkodjam ki belőle a vizet és most egy kőrben kisebesedett, de még mindig kemény, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyomkodjam ki belőle az összes vizet? Vagy valamilyen szárítókrémet kellene vennem? Kenegetem arcszesszel, de attól félek, hogy jobban feltelhet. Akinek van ötlete kérem segítsen. Már nem előszörre jön elő. 18/F
2010. ápr. 22. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

heló!

igy első hallásra én sem tudom mi lehet ez de szerintem feltétlenül menj el orvoshoz vele!az pedig nem tul jó ötlet hogy kinyomkodod a vizet belőle mert igy akár egy fertőzést is összeszedhetsz!szóval szerintem doki!

2010. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mi ez?Talán csak nem egy kis Árpa,Attila?":-)

Szemész ad rá krémet.Menj!

2010. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Allergiára utal a panaszod, de lehet veseprobléma is a háttérben. Keresd fel a háziorvosod, ennek végérekell járni!
2010. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szemem alatt az orrom mellett van egyenlő távolságra, kb 2cm-re. De hogy hogy kerül oda víz a bőröm alá, vagy valami más azt nem tudom. Lehet az arcszesztől van vagy esetleg a Gilett Fusion Aloeverás géljét szoktam az arcomra kenni néha. Elképzelhető hogy ezekre vagyok alergiás? A túsfürdőre nem hiszem :/
2010. ápr. 23. 00:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel összenyomtam és a csomó víz mellett kijött valami fehér kis váladék is, mintha pattanás lett volna. Persze vérzett, mert felszakadt a seb de kijött szinte minden víz és most nm is néz ki vészesen :) De tnap nagyon sz@rul nézett ki. Nem tudom mi lehetett.
2010. ápr. 23. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elzáródott a könnycsatorna.
2010. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy most közbejátszódhat e az, hogy amikor ásítok, közben könnyezek :) Olvastam másik kérdésnél, h mi ez, de nem sokat értettem meg belőle.
2010. ápr. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!