Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roaccutane és hasonlo pattanás...

Roaccutane és hasonlo pattanás elleni gyogyszerek valami féle kozuk van az A vitaminhoz, mert elegge rossz alapotu a borom, nagyon erzekeny - ezert gondoltam hogy vasarolok majd ilyen A+D vitamint?

Figyelt kérdés

Szoval regen en kiszedtem egy kurat ebbol a roaccutane nevu gyogyszerbol. AZ ido alatt nagyon szep volt a borom,de meg most 27evessen meg mindig kijonnek kisebb pattanasok neha, es nagyon erzekeny is a borom. Borotvalkozas is eleg nyug nekem mivel utana van hogy begyullad par szortuszo . Igy nem is tudok naponta,csak hetente ketszer borotvalkozni. AZ orrom nagyon miteszerre hajlamos lett,mikozben szedtem a roaccutane-t. Azota hetente muszaj tisztitanom....de mintha regen olvastam valami féle vitamin a roaccutane ban ,talan az A vitaminhoz volt koze.



Ezert gondoltam,hogy elkezdek szedni A vitamint, valamint D vitamint hatha segit jobba tenni a borom. SZerintetek felesleges lenne?

Ezt neztem ki:

[link]



#vitamin #jamieson
2016. szept. 16. 14:40
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Igen, a Roaccutan hatóanyaga egy A-vitamin származék, az izotretinoin. Szerintem konzultálj egy jó bőrgyógyásszal mindenképp, ártani nem árt egy vitaminkúra, mert ez nem akkora dózis, de véleményem szerint rengeteg pénzt kidobhatsz az ablakon ezek miatt. Inkább menj el egy orvoshoz, aki ennél jobb megoldást ajánl, vagy pedig erre bátorít. Nem kerül semmibe egy szakértő tanács.

2016. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok, csak most neztem meg ennek a linknek a hatóanyagtartalmát. Nem ertek hozza, de soknak tűnik az adag, és mindkettő zsírban oldódó vitamin, tehát túladagolhatod! Ezert módosítom arra a kommentemet, hogy elobb mindenkepp beszélj egy orvossal!!
2016. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!