Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit elkezdtek visszajönni...

Kicsit elkezdtek visszajönni a pattanásaim, és tartok tőle hogy olyan rossz lesz mint régen. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Régebben, 17-19 éves koromig eléggé pattanásos voltam, végül annyira rossz lett a helyzet, hogy gyógyszert írt fel a bőrgyógyász. (isotretinooin). Aki nem tudná, ez egy nagyon erős, de hatásos gyógyszer. Szeptemberben kezdtem el szedni, és tavaly nyárra szép is lett a bőröm, augusztusig szedtem. Utána fél évig még tiszta volt a bőröm, aztán 1-2 hónapja kicsit elkezdtek előjönni megint. Nem tudom miért, de szerencsére nem olyan durván, inkább apró miteszerek voltak, vannak de egyere több. Nem tudom miért, ha egyszár már totál elmúltak.


Amíg pattanásos voltam, visszahúzódóbb voltam, szórakozóhelyre sem nagyon jártam, nem úgy mint a haverjaim. Aztán amikor eltűntek, ez megváltozott. Most 1 hónapja bekerültem kollégiumba, egyetemre, és félek hogy pont emiatt megint visszahúzódó leszek, mikor ki akarom élni magam. Félek hogy visszavet majd a csajozásban is, mivel amikor pattanásos voltam akkor nem igazán mertem csajozni, nagyon rossz volt. Nem változtattam nagyon az étrendemen mióta koleszban vagyok, sőt aktívan sportolni is elkezdtem. Nagyon rossz, hogy 20 évesen még mindig ilyennel kell törődnöm...



2016. febr. 28. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
A gyógyszert újra nem akarom elkezdeni, mert nagyon erős, lehetnek durva mellékhatásai.
2016. febr. 28. 22:46
 2/7 anonim válasza:
Szia! Nem lehet hogy stresszelsz az egyetem miatt? Sokszor ilyen dolgok is állhatnak a háttérbe! Próbálj meg relaxálni vagy nem tudom:D
2016. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, nagyon jól érzem magam.
2016. febr. 28. 23:00
 4/7 anonim válasza:
És nem történt mostanság semmi, amitől mondjuk nem érezted magad annyira jól? De az is lehet hogy valami étel miatt. Van valami étel amit mondjuk régebben/eddig nem ettél és amiatt jöttek elő?
2016. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. Talán inkább a hiánya, pl nem eszem annyi zöldséget, gyümölcsöt. Napi 1 narancsot szoktam csak.
2016. febr. 28. 23:17
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy ennyitől kijönne
2016. febr. 28. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikussal konzultálj.
2016. febr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!