Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok kis idő...

Hogyan fogyhatok kis idő alatt pár kilót?

Figyelt kérdés

Nem 10-15 kilóra gondoltam csak 2-3ra, mert szerintem rám férne

L/14!



2016. szept. 16. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem eszel 1-2 napig, de nem fog látszani, nem értem miért csak annyit akarsz
2016. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekeknek én semmilyen fajta fogyást nem ajánlanék. Nősz még úgyis. Ki kellene mozdulni és nem az internet előtt ülni egész nap.
2016. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Nehogy az első válaszolóra hallgass. Visszajon az a leadott 1 vagy 2 kg gyorsan mivel csak vizet veszitett a tested es nem fogysz. Sot!utana valamennyit hiznal ism inkabb azt javaslom hogy egyel napi 1400kcalt es azt oszd el 6 vagy 5 reszre. Reggelire pl egyel zabkasat azutan tizorainak lehet gyumolcsot de szolot ne es ha banant szeretnel enni max delutan. Evedre naturcsirkemell vagy feher rizzsel vagy salataval vagy oarolt zoldseggel vacsorara amit kb 7kor egyel ne kesobb ehetsz Graham toast kenyeret mert az viszonylag egeszseges
2016. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!