Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindjárt rosszra kell gondolno...

Mindjárt rosszra kell gondolnom ha tartós székrekedésem van?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok. Kb egy évvel ezelőt vettem észre hogy picit véres volt a székletem,pontosabban a papír...de nem foglalkoztam vele,azt hittem bizt meg erőltettem magam! Kb fél éve, hogy felfigyeltem, hogy kb heti egyszer szintén véres picit, és azt hiszem kell wc-re mennem aztán csak erőlködés van, vagy nagy nehezen lesz valami. Most pár hónapja már aggaszt,fáj néha lent jobboldalamon a hasam /vagy szúr/ ha megnyomom. Dokinál még nem voltam. Most meg már félek amiket olvastam erről! :(!!
2010. ápr. 23. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A fergesseg is okozhat hasi panaszokat es szekrekedest, de utalhatnak ezek a tunetek belbetegsegekre is. A vert altalaban aranyer szokta okozni. Jobb lesz ha meglatogatsz egy orvost, ezt ugy sem fogjuk mi igy kitalalni, csak tippelni tudunk. A te egeszseged erdekeben is jobb lesz egy orvos.
2010. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!