Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek nem szokott olyan...

Nektek nem szokott olyan lenni, mintha félreléltetek volna?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy sétáltatok, és a következőnek már nem ment?

Nekem nagyon sokszor van ilyen, de akkor egy pár óráig fáj eléggé?Mitől lehet?

Nektek volt már ilyen?



2016. szept. 18. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivan?
2016. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mész, és egyszercsak nagyon elkezd fájni a lábad, és nagyon fáj ha rálépsz...
2016. szept. 18. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ertem.

Nem.sztem nemis normalis. Menj vele dokihoz!:/

2016. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most te arra gondolsz, hogy esetleg olyan érzés mint mikor kimegy a bokád? Passz, lehet ízületi, de lehet szalag problémád is. El kell menni vele dokihoz, ha régóta fennáll és nem tudod miért fáj
2016. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég régóta, azóta amióta tesin guruló ázfordulásoztunk( tanár szerint ez nem bukgenc, de úgy néz ki)először lejtőn csináltuk, és nagy volt a lendület, utána nem bírtam ráállni, de anyukám azt mondta, ha azóta jobb, ne menjünk vele orvoshoz, így 1-2hónap alatt nagyjából elmúlt, de néha a térdem hásó része is fáj néha...nemtudom, van-e valami összefüggés, de mit csinálna?Elképzelésem sincs...
2016. szept. 18. 19:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez pénteken tesin is volt, épp futottunk, nem nagyon bírom, de borzasztóan fájt a lábam, nem is olyan keveset, mindig én voltam az utolsó, mert ha nem mozdítottam akkor nem fájt, de nem szóltam a tanárnak, mert akkor azt mondta volna, hogymost kezdtünk el futni, milyen furi, hogy pont most kezdett el fájni a lábad, nem valami megértő, úgyhogy inkább hagytam...
2016. szept. 18. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szalag sérülés, keresztcsont, vagy a térdednél van egy ciszta, az lehet szúró fájdalom. Mindegy ha nem múlik menj orvoshoz ennyi
2016. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!