Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl pirulok el? Vörösödöm?

Mitöl pirulok el? Vörösödöm?

Figyelt kérdés
32 vagyok és 5- 6 hete kezdödött hogy csak úgy kipirult az arcom tart minimum 3 óra hosszan de van amikor fél napig is és közben meg nagyon ég, mindtha leégtem volna? minden nap előfordul hogy vörös a fejem, ( nem vagyok zavarban egyzerüen csak elkezdek vörösödni ) mi bajom lehet? azelött ilyen nem fordult elő,
2010. ápr. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
magas a vérnyomásod.vizsgáltasd ki magad.
2010. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg lehet magas vernyomas.
2010. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát sajna ilyen nekem is van. Nagyon kellemetlen érzés. Minden előzmény nélkül kipirosodik az arcom, és égő érzést érzek, mint akinek lángol a feje. Van, hogy a nyakamig hatol a pirosodás. Nem hinném, hogy vérnyomástól van, mert nem egyszer megmértem ilyenkor, és nem volt magas. Tudok mást is aki ilyentől szenved, fogalmam nincs, hogy mitől. Rossz érzés!!
2010. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hát csak pár hete kezdödött azelött ilyen nem volt. és tényleg ilyen érzés ahogy az utolso irta, mindhta égne a fejem
2010. ápr. 23. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes,hogy Neked nem régóta van. Mert nekem mióta az eszemet tudom megvan ez a dolog. Te mérted már a vérnyomásod? Fogalmam nincs mitől lehet. Napszaktól függ, vagy össze - vissza? Ebéd után (miután bekajálsz) pl. nem gyakoribb?
2010. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom normális a pulzusom elég magas 100 120 de már évek ota és szinte semmivel nincs kapcsolatban a pirosság. mármint nem evés után hanem bármikor fellép és olyan idegesitő érzés. Stressztől lehet?
2010. ápr. 23. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Őszintén szólva én stresszre gyanakszom. Magamból kiindulva, mindig izgulós voltam, vagyok. Mai napig görcsölök apró dolgokon is. De akkor is érthetetlen, hogy nyugodt helyzetben is jelentkezik. Bízom benne, hogy amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is múlik Neked.
2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!