Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtétem lesz! Nagyon félek! (...

Műtétem lesz! Nagyon félek! ( részletesen lent )?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves vagyok és pár nap múlva műtenek. Igazából annyira nem nagy műtét de én nagyon félek. Van egy kis rög vagy kis gumó a nyakamnál ( nemtudom mi de lényegtelen ) amit ki fognak vágni. Aztán még azt is mondta hogy pár nap múlva vissza kell mennem varratszedésre tehát be fogja varrni?

A kérdésem az lenne hogy akinek volt hasonló az elmondaná a tapasztalatát? Nagyon fáj az egész ( amíg kivágja összevarrja és mikor kiszedi a kapcsot vagy mit ). Nagyon félek de fel szeretnék készülni rá hogy mi fog várni rám. Tudni szeretném hogy ez mennyire fáj vagy valami.

Szóval akinek volt hasonló legyen szíves megírni és megkönnyebbíteni a helyzetem! :)

Előre is köszöm! :)



2016. szept. 19. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Észre se fogod venni , kapsz érzéstelenitőt. Szóval ne félj.
2016. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymus950 válasza:

Nekem nem, de keresztapamnak volt ilyen műtétje.

Ot altattak szoval nem erzett semmit, a varratszedes egy kicsit kellemetlen volt, de siman kibirhato volt azt mondta.

Engem altattak urológiai műtét miatt, az meg szerintem nagyon jo érzés. 😁

Szoval , ha altatnak akkor semmit nem erzel.

2016. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm remélem úgy lesz.

2. Engem nem fognak altatni csak elérzéstelenítik :)

2016. szept. 19. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, simán kibírható.
2016. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!