Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek még fogok nőni? :/

Szerintetek még fogok nőni? :/

Figyelt kérdés
173 cm vagyok, 14 éves lány (nemsoká 15), és nagyon szeretnék még legalább 175 cm-ig nőni:( Ritkaságnak számítok a családban mert mindenki törpe, de azért nagyon reménykedek:// anya: 167 cm apa: 178 cm

2016. szept. 19. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz még magasabb lenni ? Romlanak az esélyeid a partner találásnál, hiszen a nők többnyire a náluk magasabb férfiakat részesítik előnyben. Így kevesebb férfi marad a készletben.
2016. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az se lenne baj, ha nem is maradna:DD Mert nagyon tetszik:D
2016. szept. 19. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
kb. 18-20 eves korodig no a magassagod. eletmodtol, taplalkozastol, de fokent genetikatol fugg, hogy mekkora leszel. nem, nincs csodaszer, amitol magas leszel, es hiaba akarod nagyon, a genetikad korlatait nem tudod athagni.
2016. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De általában a lányok 15 éves korukig nőnek:((
2016. szept. 19. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

nem, altalaban a lanyok is 18-20 eves korukig nonek.


ugyis mindegy mit irunk, te most picsogni akarsz, sajnaltatni magadat, meg jajjjdecukikazacsonylanyok omlengest hallgatni. ha ez neked igy jo, csinald, csak mindenki mast hagyj ki belole.

2016. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te normális vagy..? Ne általánosíts már, hányok tőled, mindenkiben csak a rosszindulat.. Hogy lennék én már alacsony? Jól vagy? És ha nem vagyok alacsony akk miért akarnék jajdecukikazalacsonylányok ömlengést hallgatni? -.-" Gondolkozz, utánna pof@zz.
2016. szept. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!