Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek fogok még nőni?

Szerintetek fogok még nőni?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 176 cm és 55 kg. Nagyon ciki hogy ilyen magas vagyok?:/ Nekem nem lenne bajom vele, ha a korombeliek nem lennének egy vagy több fejjel alacsonyabbak mint én... még a fiúk is kisebbek...

Még 150 centi is szívesebben lennék :D

Fogok még nőni szerintetek? Remélem nem...


2016. aug. 1. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Örüljneki, modell alkat vagy!:)

Aki ilyen fiatalon ilyen magas, az általában mér nem nő többet. Biztos a hormonváltozás miatt nőttél meg ilyen hirtelen. Nekem gimiben van egy lány osztálytársam, képzeld el ő 186 centi magas! Na ő tényleg nagyon nagy és mindenkinél magasabb!:D

2016. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fogsz nőni.

Most egyáltalán nem vagy még nagyon magas. Ez egy szép magasság, még egyáltalán nem terhes. Én 175 vagyok és nem érzem magam óriásnak. Szóval nyugi. Én 14 éves korom óta nem nőttem. Szóval lehet, hogy már te sem leszel magasabb. A többiek meg majd behoznak, a fiúk később kezdenek el igazán nőni.

2016. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Apukám 2 méter, szóval igazából érthető, de én nem nagyon szeretek magas lenni :D

2016. aug. 1. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!