Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi legyen? Nagyon hullik a...

Mi legyen? Nagyon hullik a hajam.2szer voltam bőrgyógyázsaton. Elöször felírták a cuccokat, másodszor (ma) megnézték, higy hatott-e de nem nagyon.

Figyelt kérdés

Azt mondták, lehet hormonális elváltozás mert se a mandulámmal, fogammal fejbőrömmel nincs baj. Most ilyenkor hogyan tovább? Vérvételen voltam elöször, de elvileg teljesen normális, valami éophogy jó, valami meg már túl jó eredmény szinte. Most ilyenkor mi legyen? Megint menjek háziorvoshoz? (Juli végén kezdödött) (nem tudom mennyire számit, de sokat szédülök fáj a fejem ami miatt pedig decemberbe megyek neurologiára)

14/L



2016. szept. 20. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
menj el endokrinológushoz is (hormonokkal foglalkozó orvos). a szédülés, fejfájás lehet hormonális gond miatt is.
2016. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!