Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire szolgál a laborvizsgálat?

Mire szolgál a laborvizsgálat?

Figyelt kérdés
Egyszer rákerestem a lustaságra,mint problémára,és mások írásaira voltam kíváncsi.Röviden,egy illető aki lusta életmódot élt,elment egy ilyenre,kiderült,hogy durva hiányai vannak(vitamin),felírták amit kellett,és szépen kicserélődött. Ezt teszi ez a vizsgálat? Lusta egyébként nem vagyok,csak sokszor nyomott és erőtlen és rosszul állok a vitaminok terén.

2016. szept. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A laborvizsgálat rengeteg mindenre való, nagyon sok mindent ki lehet mutatni a vérből, vizeletből, nemcsak vitaminhiányt, hanem baktériumokat, vírusokat, de akár a saját sejtjeid alakját, nagyságát is mikroszkoppal meg tudják nézni, betegségeket kimutat, koleszterint, vércukorszintet, stb. A legjobb ha évente csináltatsz egy alap labort, a házidokid be tud rá utalni.
2016. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megnéznek bizonyos értékeket(máj-vese funkció, ionok, vas, vitaminok, hormonok stb holnap reggelig lehetne sorolni mi mindent meg lehet nézni) és ha eltérés van akkor akkor korrigálják.


egyébként szerintem kamu kérdés ez, mert nem hiszem el, hogy egy ilyen alap dolgot nem tud valaki, vagy csak itt vannak válogatott ostoba emberek.

2016. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek!:) Teljességgel felesleges téma,kamu kérdésnek. Megnyugtatlak nem egy 20-30-40-50 éves emberrel ,,állsz" szemben. Bőven abban a korban vagyok még,amikor még feltehetek ilyen jellegű kérdést,hülyének tekintés nélkül,pláne erről amire még soha nem volt szükségem.
2016. szept. 21. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet olyan korban vagy, de van google is.
2016. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Röviden,tömören megkaptam amit akartam,ahelyett,hogy szakportálokat böngésszek.Csak azért is neked legyen igazad,mi?:DD
2016. szept. 21. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok?én se tudtam eddig hogy mi mindenre jo a laborvizsgálat
2016. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!