Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet pattanás de lehet nem....

Lehet pattanás de lehet nem. A szám alatti részen kijött egy kis csíkban de vastagon megduzzadva. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Fáj az egész álkapcsom emiatt enni is alig tudok mert fáj. Igaz nem látszik csak ha "kifeszítem". Gondolom ez pattanás lehet, de ilyen nagy nem volt sose, főleg nem csíkban.

Paradicsomos praktika erre beválik?


2010. ápr. 23. 21:53
 1/4 anonim válasza:

hát nekem a homlokom tiszta pattanásos...de rájöttem h sok csokit ettem 1-hete nem ettem és már alig van!

na sztem az pattanás mert neme is van vagyis volt olyan "mérges pattanás" nak hívják azt a mi fáj is! nem próbáltam paradicsomos praktikát de sztem a fokhagymás valami beválik!

am meg ne csinálj vele semmit egyszer majd "megérik" a ..valami..és akkor elmúlik nem rég volt nekem is ilyen nyugi nincs semmi baj majd elmúlik

by:RencsiKeh

2010. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A szádon, vagy a szád alatt az arcbőrön? Ha a szádon, akkor lehet herpesz (mondjuk az nem fáj annyira, hogy ne tudj enni)

Ha a bőrön van akkor lehet pattanás, vagy furunkulus (vááá gyűlölöm ezt a szót, olyan undorító).

2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja azt elfeledtem írni, hogy furunkulusra jó a pari, herpeszre a zovirax a patannára meg ... 100 féle cucc
2010. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

furunkulus igen, de nem csináltam vele semmit és már eltűnt. Ki se fakadt (kopp-kopp) nyoma sincs.

Köszönöm a válaszokat:)

2010. ápr. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!