Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik/vérzett az orrom?

Miért vérzik/vérzett az orrom?

Figyelt kérdés
Nah szoval...már kicsi koromban is vérzett az orrom ok nélkul nem csinaltam semit az orrommal mégcsak hozzá semm értem csak magátol elkezd vérezni...(nem mindig vérzik csak kicsikoromban verzet eleg surun)....nem értem miért vérzik az orrom...?(Ja és majdnem elfelejtettem amikor elkezd vérezni az orrom akkor kicsit szédulok...meg kicsit fáj a fejem...)...Miért..?..egyátalán miért vérzik az orrom????
2016. szept. 24. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem magas vérnyomás miatt vérzett sokat az orrom, amióta gyógyszert szedek rá elmúlt az orrvérzésem. Persze lehet mástól is, menj el a háziorvoshoz és elküld vérképre, elmehetsz orr-fül-gégészetre is, ott megnézik, nincs-e egy problémás ér az orrodban.
2016. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés megfogadom a tanácsod és...Köszi a kommented😙
2016. szept. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!