Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A betegszállítók munkájának...

A betegszállítók munkájának része az is, hogy takarítsanak a beteg után?

Figyelt kérdés

Pl.olyanra gondolok,hogy összecsinálja magát szállítás közben a beteg,azt nekik kell takarítani?

Kaptam egy ilyen állásajánlatot,és van aki ilyennel ijesztget,van aki szerint jó a jatt,és ezeket nem kell csinálni(takarítás),ezért vállaljam el.


2016. szept. 25. 04:02
 1/7 anonim válasza:

Ezt talaltam:

Karbantartja a mentés során alkalmazott eszközöket

Biztosítja a helyszínt

Fizikális és eszközös betegvizsgálatot, megfigyelést végez

Sürgősségi esetekben mentési feladatokat lát el

Mentési beavatkozásnál orvos, mentőtiszt utasítására segédkezik

Betegrögzítő- és mozgató eljárásokat alkalmaz

Beteget szállít

Mentésszervezési feladatokat lát el

Mozgóőrségi feladatokat végez

Katasztrófa helyzetek, tömeges balesetek felszámolásában közreműköd



Szerintem (ez alapján legalábbis) nem kell takaritanod utana :)

2016. szept. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem húzódnak le sehol , hogy tisztaba tegyenek valakit.. Bar en nem hinnem hogy annyira sok penzt adnak..eleg megnézni az alanyokat.
2016. szept. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell tisztába tenni senkit, viszont ha a beteg pl. összehányja a kocsit azt fel kell takarítaniuk.
2016. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen kell takarítani. Még a mentősök is maguk takarítják az autót, nincs külön takarítószolgálat az állomáson.
2016. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kórházi betegszállító,nem aki a mentőben van(nem tudom,pontosan mi a neve a mentőben lévőnek).
2016. szept. 25. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor persze nem kell takarítani utána,mert ott vannak a takarítók és tisztába tenni sem kell. Viszont azt tudod,hogy ők szállítják a hullákat is?! Ha ezzel nincs gondod,akkor elvállalhatod.
2016. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 és fél éves a kérdés. De még most is elgondolkodtat a kérdés! Főleg az gondolkodtat el, hogy egy mozgás képtelen fekvő beteg, ha össze csinálja magát a betegszállító autóban, akkor a beteg szállítók hogyan tudják fizikálisan a fekvő beteget arra kényszeríteni hogy takarítsa össze, illetve tisztsa ki az autót. Sajnos, igen benne van a pakliban, hogy a beteg az autóban össze csinálja magát, vagyis oda szar, vagy be pisil, vagy esetleg oda rókázik.
2022. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!