Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sima fehér pattanásra nektek...

Sima fehér pattanásra nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nem akarok változtatni az étrendemen, már próbáltam és 1 hétig bírtam. :( Úgyhogy, szeretnék találni valami jó krémet a pattanásra, ami viszonylag pénztárcabarát és hatásos.

2016. szept. 25. 15:22
 1/2 anonim válasza:

Milyen idos vagy? A sima feher pattanas alatt mit ertessz? Amikor a kozepe mar feher? Ha igen, az mar meg van erve, es ki kell nyomni.

Hasznalj arclemosot!! Hetente le is radirozhatod.. Ja, es hidratalni is kell a borod, az arclemoso, es a radirozas is elegge szaritja. De egyebkent is nagyon fontos. Ha nem is 100%-osan, de biztos csokkented vele a pattik mennyiseget.

2016. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Igen, a fehér meg van érve, de van, ami nem tud megérni, az ilyen piros színű marad. Ezért írtam, hogy a sima fehét pattira gondolok. Nekem ezek a gyakoriak. Általában mindig kinyomom, az ilyen fehéret, de ma pl valamiért nem sikerült, tök fehér, látom hogy megvan telve, de nem jön semmi, bárhogy próbálkozom. 20 éves lány vagyok.
2016. szept. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!