Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bebeszélem magamnak. Mit tegyek?

Bebeszélem magamnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve szívritmuszavart állapítottak meg nálam amire kaptam gyógyszert és mióta nem szedem a gyógyszert (évek óta) semmiféle panaszom nem volt. Pár hónapja furcsa dolgot éreztem de nem tudom elmagyarázni, hogy mit. Nem olyat mint amikor anno elkezdett szabálytalanul verni a szívem hanem valami teljesen mást, valójában nem is vagyok biztos abban, hogy most a szívem volt. Ez el is múlt, azóta nem éreztem semmit. Viszont azóta félelem van bennem és szinte napi szinten eszembe jut és ezért érzem rosszul magam. Onnan tudom, hogy bebeszélem mert ha jó társaságban vagyok akkor kutya bajom nincs de ha egyedül vagyok vagy nem köti le semmi a figyelmemet akkor ez van. Mostanában attól félek, hogy elvisz a mentő vagy rosszul leszek, esetleg leáll a szívem. De ha belegondolok semmi szokatlant nem érzek, vagy ha érzek is valamit az azért van mert bebeszélem. A vérnyomásom, pulzusom mindig normális ha megmérem. Na meg a sok hír miatt, hogy fiatalok "ok nélkül" halnak meg sokkal jobban megijeszt mert félek, hogy én is így járok.

Ne nézzetek hülyének de próbáltam már úgymond megbeszélni magammal, hogy nyugodjak meg mert semmi bajom nincs, csak bebeszélem magamnak de nem segített :D

Nem olyan durva, hogy már orvosi eset vagyok emiatt, tehát nem kell pszichológus vagy valami. Szerintetek hogyan magyarázzam el magamnak, hogy semmi bajom nincs? Sose beszéltem be magamnak semmilyen betegséget, ez is csak a félelem miatt van szerintem de nagyon rossz mert iskolába is alig merek elmenni :(

20/L


2016. szept. 25. 15:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy nem iszok kávét, energiaitalt, alkoholt és nem is dohányzom. Nincsenek ilyen egészségre káros szenvedélyeim.
2016. szept. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!