Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon eres az egyik mellem....

Nagyon eres az egyik mellem. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Az egyik mellem pár számmal nagyobb, mint a másik, és ez a nagyobbik mellem eléggé eres. Láthatóak a kék erek a bimbóudvarban is, és felfelé futni a mellkasom felé is.

Volt már a családban durva visszér probléma (apu, nővérem), úgyhogy biztos van ilyen dolgokra genetikai hajlamom. Szerencsére az ér nincs annyira kitüremkedve a mellemben, hogy tapintható legyen, egyelőre csak szemmel látható, de szeretném megelőzni a bajt.

Próbáltam a vadgesztenye krémet, de nem segített. Egyéb ötlet? Köszönöm. 19/L



2016. szept. 25. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak visszérproblémák a családban, nővérem és anyukám a tejfölre esküszik, bár én elég szkeptikus vagyok. Természetesen nem megenni, hanem rákenni és napi fél órát rajtahagyni. Egy próbát talán megér.
2016. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!