Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullásra valaki bevált...

Hajhullásra valaki bevált szert tud?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A hajhullás tünet. Az okot kell kezelni. [link]
2016. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előttem szólóval: az okot kell kezelni. Anyóssal milyen a kapcsolatod?
2016. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
K.v jó nesze semmi fogd meg jól tanácdokat kaptam. Semmilyen kezelés nincs leórba az oldalon konkrétan.
2016. szept. 25. 22:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Az,hogy helyi ill. Gyógyszeres kezelés kell. De semmi több. Azonkívül ez mióta saját tapasztalat?
2016. szept. 25. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Kellene egy vérvétel, fogászati vizsgálat, bőrgyógyászati vizsgálat, és ha az ok megvan, akkor aszerint kell kezelni. Ha fejbőr probléma, akkor bőrgyógyász felír rá valamilyen szert, ha belső szervi baj, akkor azt kell kikezelni és megáll a hajhullás.
2016. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Androgén genetikai hajhullás.
2016. szept. 26. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel kellett volna kezdeni. FINASTERID SANDOZ 5 mg filmtabletta jó lehet rá, ez egy antiandrogén szer, urológus írhatja fel.
2016. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szedtem,de rengeteg mellékhatás jött ki,belsőleges szert nem szednék már.
2016. szept. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!