Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénaura megelőzése/gyors...

Migrénaura megelőzése/gyors elmulasztása?

Figyelt kérdés
Migrénaurám van évek óta és csak most derült ki hogy mi is ez. Teljesen véletlenszerűen jelentkezik, napszaktól, évszaktól, lelki állapottól függetlenül (legalábbis én eddig ezt figyeltem meg) és nagyon ijesztő, szinte teljesen leblokkolok arra az időre amíg foltokat látok, szinte halál félelmem van. Sokszor akkor jelentkezik mikor suliban vagyok, valami fontos helyre kel
2016. szept. 28. 09:52
 1/2 A kérdező kommentje:

-l mennem. Van valami előjele ennek amit nem vettem észre, vagy megelőzhető/elmulasztható gyorsabban? 17/L

(Bocsi, elbénáztam a kérdéskiírást)

2016. szept. 28. 09:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta van ilyen problémám. A "szikralátás" és a látótér kiesés előtt pár perccel már érzem,hogy baj lesz, akkor van "aurám". Ilyenkor olyan furcsán, majdnem elmosódottan látom a világot.Ha lehetőségem van rá és be tudok gyorsan venni Algopyrint és No-Spa-t,akkor a látászavar már nem,vagy csak kis mértékben jelentkezik és az utána következő fejfájás is.
2016. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!