Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges életmódot folytató...

Egészséges életmódot folytató nők, ti tapasztaljátok ennek pozitív hatásait?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és igyekszem egészségesen élni,nem dohányzok,nem iszok energiaitalt,sem cukros üdítőket(nem is kívánom egyiket sem),alkoholt is csak havi 2-3x fogyasztok,mikor bulizni megyek.Rendszeresen sportolok,sok vizet iszok,igyekszem minden nap időben lefeküdni,hogy meglegyen a 8-9 óra alvás,ami kell :) Odafigyelek az étkezésre is,változatosan eszem,hús,gyümölcsök,zöldség,néha édességek meg nasik is stb.


A kérdésem olyan,főleg 30 fölötti nőknek szól,akik hasonló módon már fiatal koruk óta odafigyelnek az egészséges életvitelre és az érdekel,hogy ennek érzékelhető-e az eredménye is?Pl kevésbé vagytok ráncosak/narancsbőrösek,mint sok kortársatok,jó az immunrendszeretek,nem kaptok el betegségeket könnyen stb.Tehát megéri sokat "feccölni" az egészséges életvitelbe,vagy sokminden múlik a genetikán?



2016. szept. 28. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pl akkor volt a legjobb alakom és bőröm amikor nagyon odafigyeltem az étkezésre... sok zöldség, gyümölcs, kevés szénhidrát, gluténmentesen ettem, eljártam heti 3x futni, tornáztam minden este (vega vagyok am) és nézni kell a GI- és inzulin- indexet is.

24/L

2016. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!