Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek része...

Volt már valakinek része gyomormosásban? Milyen?

Figyelt kérdés

most láttam róla egy videót és nem vagyok képes elhinni hogy ilyenkor tényleg ledugnak egy csövet az ember torkán, ráadásul úgy hogy ébren van? én nem bírnám ki.

ez tényleg így megy? nem is altatnak el? ha mondjuk valaki túladagolt, akkor őt is fogják és legdugják a torkán azt a csövet? ébren?


2016. szept. 28. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem altatják el az embert, ledugják a csövet. Eddig még mindenki kibírta. Nem kell sok gyógyszert bevenni, akkor elkerülhető a dolog.
2016. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ennel cifrabb dolgok is

Raadasul, ha valakinek kimossak a gyomrat, akkor nem igazan van olyan helyzetben/allapotban, hogy ertelme legyen tiltakozni, vagy egyaltalan felfogja, hogy mi tortenik vele

A gyomortukrozesnel is ledugjak a csovet a torkodon es ebren vagy, raadasul "tiszta" fejjel. Vagy egy beltukrozes se tul nagy buli, vagy a beontes. A gyomormosas egyaltalan nem tartozik orvosi/ellatasi teren a drasztikusnak mondhato dolgok koze.

2016. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Én sem bírnám ki.

Miért nem lehet inkább hánytatni, úgyis kijön.

2016. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még otthon rögtön kimosták a gyomrom, de annyira ki voltam ütve, hogy alig emlékszem rá - szerencsére..

Egy-két napig fájt utána a torkom.

2016. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!