Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ágyipoloskák a kollégiumban....

Ágyipoloskák a kollégiumban. Jelenthetem az ÁNTSZ-nek?

Figyelt kérdés
Ágyipoloskák vannak a szobánkban (nem csak a miénkben), és tulajdonképpen az igazgató nem csinál semmit. Kaptunk másik ágyneműt és ennyi. Ezt ha jelentem az ÁNTSZ-nek akkor fognak valamit csinálni?

2016. szept. 29. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentheted, csak ezzel kockáztatod hogy jövőre nem vesznek fel. Nálunk is volt, szóltam a kollégium igazgatónak, mire közölte hogy én hoztam be őket, és ha valakinek szólni merek, akkor kereshetek más szállást, de irtani se irtotta. Mondanom se kell, hogy kiderült végül hogy nem én vittem be.. Melyik koli egyébként?
2016. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Névtelenül lehet jelenteni
2016. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Győri koleszról van szó. És ha névtelenül jelentem akkor fognak valamit csinálni? Nem baj ha kirúgnak, idén úgy is végzek:)
2016. szept. 29. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet névtelenül jelenteni, de szerinted a koli igazgató nem fog rájönni ki jelentett? Főleg ha csak egy-két szoba fertőzött...
2016. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felőlem rájöhet. De csak ha annyit csinál hogy lecserélteti az ágyneműinket akkor ne csodálkozzon.
2016. szept. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!