Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét + mensi? (lent)

Műtét + mensi? (lent)

Figyelt kérdés

3-án megyünk a sebészetre, ahol valoszinu hogy ki fogják vágni a benőtt körmömet a lábujjamról. Remélhetőleg a vadhúst is leszedik.

Csak attól tartok, hogy pont meglesz a mensim, 3. napon leszek. Sokak szerint nagyon fájdalmas ez a műtét. Szerintetek tehetek be (mini) tampont, es mehetek úgy, vagy inkább betét? Nagyon idegesítő nekem a betét, és még a nagy szenvedések közepette érezzem is hogy megvan, és ömlik a vér belőlem? Anya fog elkísérni, de vele nem szoktam ilyesmiket megbeszélni. A műtétet nem szeretném elhalasztani, mert már igy is elég csúnya a lábujjam.

Ti mit tennétek?

13/l



2016. okt. 1. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
En tamponoznek, mert nem szaladhatsz ki betetet cserelni mutet kozben, ki tudja meddig fog tartani. Betet+mini tampon, es akkor tuti kibirja.
2016. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2016. okt. 2. 06:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvost sem ártana megkérdezni, de amúgy gondolom nem régóta menstruálsz, szóval egyáltalán nem biztos, hogy akkor jön meg.
2016. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mikor kitettem a kérdést már megvolt xd

Végül halasztottuk szerdára, mert nekem is van pár fontos dolgom előtte.

2016. okt. 3. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!