Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Augmentinre alkoholt?

Augmentinre alkoholt?

Figyelt kérdés

Megyek ki haverokkal es 3-4-5 sor belefer? Vagy sok?

Hetfo vagy kedd ota szedem,mar nemtudom de reggel este szoktam..Most be sem vegyem inkabb ha inni fogok? Vagy vegyem be es igyak kevesebbet?


Megkoszonom szepen ha valaki segit gyorsan.(Okoskodok tartsak meg a velemenyuket)



2016. okt. 1. 21:31
 1/7 Viv02 válasza:
Szerintem inkább most ne vedd be.
2016. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De amiutan ittam ra 2 oraval sem vehetem be? Vagy holnap delben folytatom,akkor mi lesz?

Vagy ha most iszok mi lesz?

Nem vettem meg be.

2016. okt. 1. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Augmentinre simán lehet inni. Nem is írja, a betegtájékoztató, hogy ne lehetne.


Leginkább a benzókra nem javasolt inni, mert az nagyot üt. De Augmentinre simán.

2016. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2Es ez 100%?:)

Tok mindegy,mert beszedtem mar..Megfaztam rendesen.De ilyenkor,akkor hat a gyogyszer?

Mindenki egyebet ir,akarhol olvasok:D

2016. okt. 1. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem okoskodás, de általában gyógyszer mellett nem iszunk, nem igaz, hogy nem bírnád ki...
2016. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Konyorgom arra valaszoljatok mar amiket kerdeztem,sokkal tobbet segitessz azzal ha megirod,hogy 5 sor helyett 2ot vagy 3at igyak.:)

Kibirom de mindenki iszik en ugy tartom egy kis sor belefer:D

Chill..

2016. okt. 1. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ott van a betegtájékoztató, ha az azt írja, hogy tilos, vagy nem ajánlott alkohollal együtt beszedni, akkor nem. Ha a leírás meg sem említi az alkoholt, nyugodtan ihatsz rá.
2016. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!