Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két éves unokatesom bele...

Két éves unokatesom bele öntötte az energiaitalt a vizébe és megitta. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Az asztalon hagytam, és ő levadászta onnan. Abszolút az én hibám, de ugye nem lesz tőle semmi baja? Ahogy néztem maximum egy újnyi hiányzott belőle, de a vize sem volt sokkal több két ujjnál... Most vitte el az apukája, mert alvás idő van, fog tudni így aludni?

Nem mertem megmondani neki...

Apró kora óta vigyázom rá, most történt először ilyen, nagyon rosszul érzem magam, félek baja lesz.


2016. okt. 5. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, de lehet, hogy neki elég ennyi is, hogy rosszabbul aludjon. De ne aggódj, ilyen kis mennyiségben valószínűleg nem észrevehető.
2016. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem, köszi a választ. Ha majd a szülei említenek valamit, akkor elmondom, hogy mi történt.
2016. okt. 5. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj, semmi baja nem lesz tőle
2016. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!