Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől lehet valami bajom a...

Ettől lehet valami bajom a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Ha túl nagynak találom a hasam, és a fenekem alatt van egy hájréteg amit egyenlőre a rendszeres edzés még nem tüntetett el. Akkor ha fásli szerűséggel minden nap betekerem, attól lesz egy idő után valami bajom?

Ez onnan jutott eszembe, hogy talán érne valamit mivel pár évig fűzőt kellett hordanom, és akkor mivel a hasam minden nap le volt szorítva, hiába ettem ugyan ennyit mint most, nem volt ugye ilyen nagy a hasam. Ezért gondoltam ezt ki lehetne próbálni. Remélem nem fogtok nagyon hülyének tartani.. :/



2016. okt. 6. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szorítanék el hosszútávon semmit.Nem hiszem,hogy annyit megér,a fűző is elég kellemetlen.Keringésnek tuti nem tenne jót,bízz inkább az egészséges táplálkozásban és a testmozgáshoz való kitartásban:)
2016. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van erre egy speciális eszköz fogyókúrázóknak ajánlják. Régebben lehetett kapni TV shopban. Nézz utána a neten. Egy tépőzárral zárható széles, az egész hasat befogó kék rugalmas anyagból készült őv. Nekem is van. Úgy működik, hogy izzad is alatta a bőr, és melegen tartja. Nem szorít mert rugalmas. Tényleg hatásos, és nem okoz problémát. Idős 80 éves barátnőm is használja már vagy 15 éve. Kicsit a derekat is tartja, tehát gerinccsigolya problémára is jó. Melegen is tartja, és rögzíti a derekat.
2016. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!