Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A későbbiekben lehet ettől bajom?

A későbbiekben lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

Hali!

Kétkezes és kétlábas vagyok (bal kézzel írok, de jobb kézzel ütök, dobok, ... balról rugaszkodok el, de mégis jobbal rúgok stb...)[Tesi tanárom mondta, hogy úgy veszi észre, hogy kétlábas és kétkezes vagyok] A kérdésem: Lehet ettől a későbbiekben valami bajom? Ha igen akkor mi? Miért alakulhatott ilyen ki? Vagy ez normális?

Kérlek normális válaszokat írjatok.

Köszönöm


2010. márc. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

én balkezes vagyok, de jobbkézzel vágok ollóval,

enni meg úgy eszek késsel villával kanállal, mint a jobbkezesek.

Rúgni bal lábbal, dobni bal kézzel tudok.

Mi bajod lenne ettől?

PL én régen próbáltam bal kézzel egerezni számítógépen, hát úgy nem is tudok, csak jobbal, pedig bal kézzel írok.


Anyám meg jobbkezes és ollóval pl bal kézzel vág.


Na és akkor mi van? senkinek semmi hátránya nem volt ebből.


Szerintem ez úgy van, hogy ahogy megszoktad úgy csinálod a dolgokat, amelyik kezed/lábad ügyesebb épp egy adott feladatra, azzal csinálod, aztán kész :)

2010. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak mert valaki azt mondta, hogy hasonlóktól kialakulhat beszédzavar stb...

2010. márc. 4. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
beszedzavar akkor alakul ki, ha gyerekkorban szandekosan es akar eroszakkal is megprobalnak atszoktatni a jobb kez hasznalatara, ha azomban az agyad maga donti el barmilyen behatas nelkul, hogy melyik kezed mire hasznald, akkor semmilyen gondod nem szarmazhat belole
2010. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebből már meg is kaptam a választ! Nagyon szépen köszi.
2010. márc. 4. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kétkezes és kétlábas vagyok és leéltem vele már 20 évet minden probléma nélkül :)
2010. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!